Showroom in Zevenaar en Capelle aan den IJssel   
 
+31(0)10 - 820 88 09     
 
info@blokhutspecialist.nl

Recreatiewoning met overkapping

Heeft u de ideale bestemming gevonden en droomt u over een eigen houten recreatiewoning/chalet met overkapping? Deel deze droom met ons en wij laten hem graag werkelijkheid worden. Veel mensen hebben de wens voor een recreatiewoning en willen hier ook graag een (overdekt) veranda/terras bij om optimaal te genieten van het verblijf. Is dit ook uw wens? Dan is een recreatiewoning met overkapping zeker iets voor u! Wilt u een overkapping veranda aan de voorzijde van uw recreatiewoning of een mooie luifel overkapping aan de zijkant? U zegt het maar en wij ontwerpen een recreatiewoning met overkapping die precies bij uw wensen past. Wij hebben op deze pagina enkele modellen als voorbeeld staan. Onderstaande recreatiewoningen met overkapping zijn maatwerk producten van de prachtige, kwalitatieve merken Lugarde en Flexwood. Heeft u vragen en/of opmerkingen over een recreatiewoning met overkapping? Bel of mail gerust en wij helpen u graag verder. Toch liever een van onze adviseurs spreken in onze showroom? Bel dan even om een afspraak in te plannen, zo weet u zeker dat u direct geholpen wordt.

2 artikel(en)

per pagina

  • Lugarde blokhut Timo



    Blokhut Lugarde type Timo is een zeer ruim opgezette blokhut die gebruikt kan worden voor verschillende doeleinden. De blokhut is goed geisoleerd dankzij haar 44mm dikke vurenhouten wanden en daarom ook zeer geschikt als tuinkantoor of recreatiewoning. De blokhut kan uitgevoerd worden in verschillende afmetingen, wanden, ramen, deuren, kleuren en isolaties. De standaardvariant van Timo beschikt over een ruime veranda waar u een loungeset of tuinset onder kan plaatsen. De ramen en deuren van deze luxe blokhut zijn standaard voorzien van dubbel glas. 

    Meer info
  • Lugarde blokhut met overkapping platdak B56



    Lugarde blokhut type B56 is een ruime, stijlvolle blokhut met een strakke uitstraling en veel mogelijkheden.De blokhut heeft een oppervlakte van 33 m² welke verdeeld zijn over twee aparte ruimtes. De grootste kamer beschikt over twee ramen en een dubbele deur welke voorzien zijn van dubbel glas. Zo kijkt u heerlijk uw tuin in en heeft u ook veel licht-inval in deze ruimte. De kleinere ruimte kan prima dienen als berging. Onder de mooie, brede overkapping zit u prima beschut. Het platte dak is afgewerkt met EPDM folie dat garant staat voor duurzaamheid en kwaliteit. De blokhut kan uitgevoerd worden in verschillende afmetingen, wanden, ramen, deuren, kleuren en isolaties.

    Meer info

2 artikel(en)

per pagina